AKTUALNOŚCI

 

Kontakt z przedszkolem:  tel.  22 725 46 33 lub adres e-mail   przedszkole.promyczek@wp.pl

Kontakt z poszczególnymi grupami i specjalistami: emaile grupowe, specjaliści

 Przedszkolny Facebook

 

_____________________________________________________________________________________________

Zebranie Rady Rodziców odbędzie się 22 września 2020 r. o godz. 17.30 Strona A, sala nr 1 "MISIE" (wejście drzwiami balkonowymi)

Zapraszamy

_____________________________________________________________________________________________

Szanowni Rodzice

W związku z panującą sytuacją epidemiczną oraz funkcjonowaniem przedszkola w warunkach reżimu sanitarnego, koniecznością przestrzegania wymogów zawartych w przepisach prawa  informujemy, iż od 1 września 2020 roku przedszkole będzie czynne w godzinach 7.00 - 16.30.

W przedszkolu obowiązywać będzie  organizacja pracy ograniczająca możliwość  przemieszczania się w placówce, kontaktowania się ze sobą grup oraz zasady bezpieczeństwa określone na podstawie wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministra Zdrowia i Ministra Edukacji Narodowej.

PROCEDURA ORGANIZACJI OPIEKI I BEZPIECZEŃSTWA W PRZEDSZKOLU PUBLICZNYM NR 2 "PROMYCZEK" W CZASIE PANDEMII COVID -19

_____________________________________________________________________________________________

Sprawy organizacyjne od 1 września 2020 roku:

  • Listy dzieci z przydziałem do grup wywieszone zostaną dnia 25 sierpnia br. na drzwiach wejściowych do przedszkola na stronie A i B.
  • Prosimy Rodziców i osoby upoważnione do odbioru dzieci  o posiadanie przy sobie dowodów osobistych
  • Przypominamy także o przyprowadzaniu dzieci - zgodnie z procedurą, najpóźniej  do godziny 8.15. Po tej godzinie przedszkole zostanie zamknięte - będzie odbywało się  sprzątanie, dezynfekcja szatni/strefy rodzica.
  • Osoby wchodzące do przedszkola poruszają się w strefach wyznaczonych przez dyrektora placówki zachowując wszelkie środki ostrożności (m.in. osłona ust i nosa, dezynfekcja rąk) oraz  zachowują wymagany dystans społeczny w odniesieniu do pracowników placówki jak  i innych dzieci i ich rodziców wynoszący min. 1,5m.
  • Prosimy Rodziców dzieci z grup I, II, III, IX, X, XI, XII o przygotowanie na 1 września 2020 r. następujących rzeczy:    worek z kapciami (podpisane buty i worek), zmianę ubrania dla dziecka (w podpisanym worku), rolka papierowego ręcznika, 2 koce powleczone w 2 poszewki (wymiar 160/200) podpisane w widocznym miejscu - prosimy wcześniej zapoznać dzieci  z ich wyglądem, 2 podpisane pidżamy - prosimy wcześniej zapoznać dzieci z ich wyglądem (2 komplety: pościeli i pidżamek do wykorzystania wymiennie), podpisany  grzebień lub szczotka.
  •  Prosimy Rodziców dzieci z grup IV, V, VI, VII ,VIII, XIII o przygotowanie na 1 września 2020 r. następujących rzeczy: worek z kapciami (podpisane buty i worek), zmianę ubrania dla dziecka (w podpisanym worku), rolka papierowego ręcznika, podpisany grzebień lub szczotka.

 

  • ZEBRANIA ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI w poszczególnych grupach odbędą się zgodnie z harmonogramem. Zapraszamy:

1 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr. I Misie, Gr.XI Smerfy

2 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr.II Biedronki, Gr.X Krasnale

3 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr.III Motylki, Gr.XII Sówki

4 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr.IV Pszczółki, Gr.IX Myszki

7 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr.VIII Jeżyki, Gr.V Żabki

8 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr.VII Kotki, Gr.VI Wiewiórki

9 września 2020 r. godz. 17.00 – Gr.XIII Kangurki

Zebrania będą odbywały się z zachowaniem obowiązujących wymogów sanitarnych: obowiązkowe zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja rąk, ograniczenie osób - 1 rodzic od dziecka.

____________________________________________________________________________________________

INFORMACJA DLA RODZICÓW  

Opłaty za przedszkole będą regulowane w formie przelewu na przedszkolne konto bankowe.

Nr konta: 37 1020 1026 0000 1102 0263 5803 Gmina Błonie, ul. Rynek 6; tytułem: P.P. Nr2 „PROMYCZEK” imię i nazwisko dziecka, za wyżywienie i opłatę godzinową

Uzyskanie informacji o wysokości kwoty do zapłaty będzie możliwe po wcześniejszym kontakcie telefonicznym (w godz. 9.00 – 15.00) z pracownikiem administracji - nr telefonu: 22 725 46 33 od 15-go dnia każdego miesiąca. Wpłaty maksymalnie do końca danego miesiąca. Przykład: informacja od 15 września, płatność maksymalnie do 30 września

WAŻNE! Prosimy o niedokonywanie wpłat bez konsultacji z pracownikiem administracji.

_____________________________________________________________________________________________